Agent. Agent kupujúceho.

Služba pre tých, ktorí chcú mať veci pod kontrolou.

Keď potrebujete servis vozidla alebo pripraviť účtovníctvo, idete za profesionálom. Urobte tak aj pri kúpe nehnuteľnosti.

V živote každého človeka nastane aspoň raz situácia, kedy ide kupovať nehnuteľnosť.

Ak ste sa preklikli na túto stránku, je veľká šanca, že práve riešite svoje nové bývanie.

Či už idete kupovať svoju prvú nehnuteľnosť alebo sa sťahujete do väčšieho, môžete sa na nás obrátiť.

 

Čo vám vieme poskytnúť?

Nájdenie nehnuteľnosti

Náš realitný maklér bude každodenne striehnuť na nové ponuky. Niekedy je telefonát na ďalší deň od zverejnenia nehnuteľnosti už neskoro.

Okrem sledovania ponúk na internete aktívne vyhľadáva nehnuteľnosti a vďaka vzťahom a kontaktom v realitnej sfére vie aj o ponukách, ktoré sa len chystajú na zverejnenie.

 

Preverenie nehnuteľnosti

Maklér za vás preverí nehnuteľnosť z právneho hľadiska. Či sa na nehnuteľnosti nenachádzajú ťarchy, bremená a iné komplikácie, ktoré by mohli skomplikovať kúpu. 

 

Komunikácia s druhou stranou

Realitný maklér vás bude zastupovať počas celej transakcie a tiež komunikovať s druhou stranou o podmienkach. Tým pádom budete mať čas na to v čom ste dobrí zas vy.

 

Zabezpečenie financovania

V prípade, že budete financovať cez hypotéku, máte možnosť spolupracovať s naším hypotekárnym špecialistom, ktorý vás bude sprevádzať počas celého procesu financovania. 

 

Zmluvný servis

Postaráme sa o kompletný zmluvný servis. Vypracovanie Kúpnych zmlúv, prípadne revízia Rezervačnej zmluvy a Kúpnej zmluvy.

 

Dotiahnutie do úspešného konca

Náš realitný maklér bude pri vás až do konca. Pri prevzatí s vami prehlási energie a poradí ako ďalej postupovať a aké povinnosti je treba si pri kúpe splniť.

Vyplňte formulár na tejto stránke a náš maklér vás bude do 24 hodín kontaktovať.

Vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať do 24 hodín.