Wine & Cigar Lounge, Pezinok

Cena

1 €

Adresa

Záhradná 19, Pezinok

Ponuka

Predaj

Poschodie

0

Mesačné náklady

0 €

Výmera

62 m²

O nehnuteľnosti

Na predaj nezvyčajný priestor – privátny klub plne prispôsobený a špecializovaný na fajčenie cigár a degustáciu vín. Tento 62 m2 priestor sa nachádza v samom centre Pezinka na rohu Záhradnej a Mladoboleslavskej ulici, hneď oproti parku a zámku Šimák.

Priestor slúži ako privátny klub pre organizovanie degustácií vín, alkoholu, cigár a tak bol aj navrhnutý. Má predný a zadný vchod. Je tu nainštalovaná špeciálna vzduchotechnika (slúžiaca nielen na odvetrávanie cigarového dymu), ktorá je digitálne ovládateľná, možný režim ventilácie, klimatizačné chladenie, kúrenie, rekuperácia, prístroj na čapovanie vín, anatomicky tvarované luxusné kožené sedadlá určené pre dlhé sedenie vyrobené na mieru, nábytok na mieru, chladničky na víno a nápoje, profesionálny kávovar, high-end WC a mnoho iného vybavenia a zariadenia.

Celá nehnuteľnosť je v súkromnom vlastníctve. V cene je ako nehnuteľnosť, tak celé vybavenie a zariadenie a 2 vlastné parkovacie miesta pri zadnom vchode.

Nezávislý vlastný elektrický kotol (vlastné kúrenie + TÚV). Platba za energie záleží od spotreby.

Priestor sa primárne predáva, ako vidíte na fotkách. Priestor je vhodný na pokračovanie ďalej v prevádzke. Voľné ihneď. Cena dohodou.

Maklér

Ján Macinský

Ján Macinský

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku