Pozemok s víziou, Modra

Cena

277 000 €

Adresa

Ferdinanda Píseckého, Modra

Ponuka

Predaj

Poschodie

0

Mesačné náklady

0 €

Výmera

18447 m²

O nehnuteľnosti

Na úpätí Malých Karpát, vo vinohradníckom meste Modra, v časti Vŕšky, na ulici Ferdinanda Píseckého sa nachádza pozemok, ktorý je aktuálne na predaj. Celková výmera pozemku je 18.447 m2. Pozemok je mierne svahovitý s už vytvorenými terasami.

Na pozemku sa nachádza už existujúca stavba zapísaná v katastri so súpisným číslom, vhodná na rekonštrukciu. Vízia projektu je možná budúca výstavba 2 rodinných domov (alternatívne aj viac) vo výmere 14×10 metrov, plus spomínaná rekonštrukcia pôvodnej stavby. Zmena územného plánu v obci sa predpokladá na rok 2023.

Cez pozemok prechádzajú stožiare s vysokým napätím 22kV s ochranným pásmom 10 metrov. Na pravej strane mimo VN je navrhovaná spomínaná možná budúca výstavba s rozlohou približne 1.880 m2. Na ľavej strane od VN sa nachádza chránené vtáčie územie s lesom.

Projekt vhodný ako napríklad vybudovanie rodinných domov, prípadne pôvodne zamýšľaných rekreačných nehnuteľností na krátkodobý prenájom na Airbnb/Booking. Vďaka časti lesu možné vybudovanie domčekov na strome tiež na krátkodobý prenájom.

Financovanie cez hypotekárny úver nie je možné, kvôli územnému plánu. Aktuálna územno-plánovacia informácia k dispozícii.

Fotky nehnuteľnosti

Okolie

Video

Maklér

Ján Macinský

Ján Macinský

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku