Obchodný objekt so schválenou obytnou nadstavbou, Sereď

Cena

550 000 €

Adresa

Slnečná 2, Sereď

Ponuka

Predaj

Poschodie

0

Mesačné náklady

450 €

Výmera

702 m²

O nehnuteľnosti

Na predaj objekt o rozlohe 702 m2, postavený na 2025 m2 pozemku. Slúžiaci ako obchodné a kancelárske priestory, s projektom na nadstavbu 9 bytových jednotiek. V budove sú aktuálne zabehnuté prevádzky potravín a fasádneho štúdia. Pri ceste je vybudované parkovisko, ktoré patrí k budove a zo zadnej strany dvor a skladový priestor.

Objekt má jedno podlažie s tromi samostatnými vchodmi. Prvým sa vstupuje do zabehnutej prevádzky mäsiarstva a potravín. Po prechode potravinami sa vstupuje do kuchynky/technickej miestnosti na spracovanie mäsa. Ďalej sa prechádza na chodbu, z ktorej je prístup ku kúpeľni a ďalším miestnostiam.

Druhým vchodom sa vstupuje do veľkého priestoru – prevádzky fasádneho štúdia, ďalej do miestnosti slúžiacej ako skladové priestory pre prevádzku a samostatné WC. Prechodom cez skladové priestory sa vstupuje do kancelárskych priestorov budovy. Prvá miestnosť je vybavená kuchynskou linkou a kuchynskými spotrebičmi. Nasledujúce tri miestnosti sú využívané ako kancelárie. Za kanceláriami sa nachádza samostatná kúpeľňa s WC, samostatná sprcha a ďalšie toalety. Oproti poslednej kancelárii sa prechádza do časti, ktorá slúži ako skladové priestory, kde sa schodmi vstupuje do suterénu.

Tretím samostatným vstupom sa vchádza do jednej z kancelárií.

Z vnútorného dvora je vstup do budovy, kde sa nachádzajú priestory slúžiace na sklad, v zadnej časti je miestnosť využívaná ako kancelária.

Vykurovanie v celom objekte je zabezpečené dvomi plynovými kotlami (miesto aj pre ďalší pre potrebu možnej budúcej nadstavby). Objekt je postavený ako betónový skelet s domurovaním. Budova je chránená kamerovým systémom. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v celej budove sú plastové okná. Strecha je plochá.

Odkazy na 3D prehliadky
Fasádne štúdio a kancelárie: https://my.matterport.com/show/?m=VuWQMnZCMPU
Skladové priestory a kancelária: https://my.matterport.com/show/?m=yLBKiYTq6Dh
Potraviny: https://my.matterport.com/show/?m=GEo6ufq4moV

Fotky nehnuteľnosti

Video

Maklér

Pavol Fázik

Pavol Fázik

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku