5-izb. RD, Rovinka

Cena

419 000 €

Adresa

Repková 22/A, Rovinka

Ponuka

Predaj

Poschodie

2

Mesačné náklady

200 €

Výmera

124 m²

O nehnuteľnosti

Len 10 minút autom z Bratislavy, v obci Rovinka, na Repkovej 22/A je na predaj tento 5-izbový rodinný dom (súčasť dvojdomu). Nachádza sa v kľudnej a tichej lokalite, mimo rušnej cesty. V susedstve žijú prevažne mladé rodiny. Pár metrov od domu je detské ihrisko. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupná zóna a hrádza. Úžitková plocha domu je 124,14 m2 a je postavený na pozemku o výmere 253 m2. Jedná sa o novostavbu, postavenú z tehly, z roku 2017.

Na prízemí sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou s východom na terasu, komora pod schodiskom na odkladanie potravín, samostatné WC s práčkou a sušičkou, izba s vlastnou kúpeľňou a milovníkov wellnessu určite poteší kombinovaná sauna (infra + fínska).

Na poschodí nájdeme 3 samostatné nepriechodné izby (pre rozmery všetkých miestností pozrite pôdorys medzi fotkami), technickú miestnosť / odkladací priestor a plnohodnotnú kúpeľňu.

Vykurovanie je riešené pomocou podlahového kúrenia. V dome sa nachádza tiež klimatizácia a vonkajšie žalúzie. K zníženiu elektrickej energie dopomáha fotovoltaika so 6 panelmi na streche. Odhadované mesačné náklady 200 EUR (elektrina 165 EUR, voda a kanalizácia 35 EUR).

Parkovanie v montovanej garáži + miestnosť pre pozeranie športových prenosov.

Na záhrade udržiavaný trávnik s automatickou závlahou, terasa s posedením a markízou.

Rodinný dom sa predáva so všetkým nábytkom a zariadením, ktoré vidíte na fotkách.

Po kúpe ihneď voľné.

Fotky nehnuteľnosti

Maklér

Ján Macinský

Ján Macinský

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku