5-izb. RD, Rovinka

Cena

384 990 €

Adresa

Repková 22/A, Rovinka

Ponuka

Predaj

Poschodie

2

Mesačné náklady

200 €

Výmera

124 m²

O nehnuteľnosti

Na predaj 5-izb. tehlový rodinný dom obci Rovinka, len 10 minút autom z Bratislavy. Úžitková plocha domu je 124.14 m2 a je postavený na pozemku o výmere 253 m2. Táto novostavba z roku 2017 (súčasť dvojdomu) sa nachádza sa v kľudnej a tichej lokalite mimo rušnej cesty na Repkovej ulici 22/A. V susedstve žijú prevažne mladé rodiny. Pár metrov od domu sa nachádza detské ihrisko. V pešej dostupnosti je nákupná zóna a hrádza. V Rovinke sa nachádzajú 3 súkromné škôlky a tiež štátne (2 alokácie).

Na prízemí sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou s východom na terasu, komora pod schodiskom na odkladanie potravín, samostatné WC s práčkou a sušičkou, izba s vlastnou kúpeľňou a milovníkov wellnessu určite poteší kombinovaná sauna (infra + fínska).

Na poschodí nájdeme 3 samostatné nepriechodné izby (pre rozmery všetkých miestností pozrite pôdorys medzi fotkami), technickú miestnosť / odkladací priestor a plnohodnotnú kúpeľňu.

Vykurovanie je riešené pomocou podlahového kúrenia. V dome sa nachádza tiež klimatizácia a vonkajšie žalúzie. K zníženiu elektrickej energie dopomáha fotovoltika so 6 panelmi na streche. Odhadované mesačné náklady 200 EUR (elektrina 165 EUR, voda a kanalizácia 35 EUR).

Parkovanie v montovanej garáži + miestnosť pre pozeranie športových prenosov.

Na záhrade udržiavaný trávnik s automatickou závlahou, terasa s posedením a markízou.

Rodinný dom sa predáva so všetkým nábytkom a zariadením, ktoré vidíte na fotkách.

Možné financovať hypotékou. Po kúpe ihneď voľné.

Maklér

Ján Macinský

Ján Macinský

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku