4-izb. RD, BA – Podunajské Biskupice

Cena

385 000 €

Adresa

Učiteľská 7, Bratislava

Ponuka

Predaj

Poschodie

1

Mesačné náklady

135 €

Výmera

114 m²

O nehnuteľnosti

Na predaj rozľahlý 4-izbový rodinný dom (súčasť dvojdomu – vlastné obvodové steny + izolácia) na ulici Učiteľská 7 v Podunajských Biskupiciach v Bratislave, v tichej lokalite hlavného mesta, bez ruchu veľkomesta. Úžitková plocha 114 m2 s celkovou výmerou pozemku 212,5 m2 (z toho polovičná časť 68,5 m2 pozemok pod dvojdomom). Jedná sa o novostavbu z roku 2019 postavenú z YTONG-u 30 cm a zateplenú 15 cm polystyrénom. S kompletnými inžinierskými sieťami (voda, kanalizácia, elektrina).

Rodinný dom na skok do mesta a zároveň do prírody je rozdelený na dennú a nočnú časť. V spodnej dennej časti sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, chodba a technická miestnosť. Zo spodnej časti sa vychádza na terasu so záhradou 119 m2. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby, práčovňa a kúpeľňa s 2 umývadlami, WC a sprchou. Vo vrchnej časti sa nachádza klimatizácia. Rozmery a výmery v priloženom pôdoryse.

Na terase s hliníkovým prístreškom (6x3m) so záhradou sa nachádza vírivka, posedenie, gril, na záhrade udržiavaný trávnik, okrasné ale i ovocné stromy. Pri dome na pozemku je záhradný domček / dielňa.

K domu prináležia 2 parkovacie miesta pred vchodom a tretie je možné využívať spoločne so susedmi. Areál sa nachádza za bránou so súkromným vjazdom.

Reálne mesačné náklady pre 4 osoby 135 EUR (elektrina 110 EUR, voda a kanalizácia 25 EUR).

Zariadenie v dome – na dohode.

Možné financovať hypotékou.

ŠKOLY A ŠPORT
Materská škola hneď cez cestu, 2 základné školy 6 min. peši, neďaleko gymnázium, v blízkosti aj anglická MŠ/ZŠ, zrekonštruované detské ihrisko, basketbalové ihrisko, workout zóna, bežecký okruh, tenisové kurty.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ A OKOLIE
BILLA/LIDL, zdravotné stredisko, Trojičné námestie s poštou, obchodmi, kultúrnym centrom. Múzeum obchodu (Múzeum,  Rock v Múzeu, Muzejný pivovar), športový komplex TJ Spoje, športový areál Tryskáč, plavecká akadémia.

DOPRAVA
Obchvat D4/R7 – 4 min.. Zastávky MHD linka 87 priamo do centra. Do 2 min peši zastávka linky 67 (zast.Korytnicka) – smer Ružinov na konečnú zástavku električiek, do 7 min peši zástavka linky 70 (zást. Učiteľská) – smer Staré Mesto (Most SNP), do 18 min peši zástavka ŽST P.Biskupice so spojmi na Hl.stanicu, Kvetoslavov, Dunajská Streda, Komárno.

Maklér

Ján Macinský

Ján Macinský

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku