3-izb. byt, BA – Petržalka

Cena

295 000 €

Adresa

Kopčianska 10

Ponuka

Predaj

Poschodie

12

Mesačné náklady

290 €

Výmera

89 m²

O nehnuteľnosti

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt na Kopčianskej 10, v mestskej časti Bratislava-Petržalka s úžitkovou plochou 89m2. Nachádza sa na 12. poschodí v polyfunkčnom komplexe Vienna Gate len 5 minút autom do centra. Byt bol skolaudovaný v roku 2009.

Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývačky s kuchyňou (varná doska, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadu a mikrovlnná rúra), dvoma samostatnými spálňami a kúpelňou s WC. Orientovaný je na V a JZ. Byt sa predáva zariadený, vrátane zabudovanej klimatizácie. Predáva sa kompletne zariadený tak, ako je na fotografiách. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie na -2. poschodí v podzemnej garáži za 23.000 eur. Je možné dokúpiť klietkovú pivnicu na 3. poschodí s rozmermi od 2,21 – 2,42 m2 za 4.000 eur. Takmer identický apartmán je na predaj aj na 13. poschodí.

Apartmánový byt sa nachádza vo výškovej budove (22 nadzemných poschodí) a priamo v objekte je obchodné centrum Galéria Vienna Gate s potravinami, lekárňou, notárskou kanceláriou, pizzeriou a ďalšími službami. V tesnej blízkosti budovy sa nachádza železničná stanica Petržalka, ako aj kompletná občianska vybavenosť.

Mesačné náklady sú cca 200eur (energie + správca). Je možné ho financovať HÚ a zriadiť si v ňom trvalé bydlisko.

Objekt je chránený 24h denne a v bytovom dome je zriadená vrátnica.

Fotky nehnuteľnosti

Okolie

Maklér

Pavol Fázik

Pavol Fázik

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku