2-IZB. BYT, BA – PETRŽALKA

Cena

175 000 €

Adresa

Kopčianska 10

Ponuka

Predaj

Poschodie

10

Mesačné náklady

150 €

Výmera

45 m²

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový bytový apartmán na Kopčianskej 10, v mestskej časti Bratislava-Petržalka s úžitkovou plochou 45,04m2. Nachádza sa na 10. poschodí v polyfunkčnom komplexe Vienna Gate len 5 minút autom do centra. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2009.

Virtuálna prehliadka dostupná na linku: https://my.matterport.com/show/?m=rwn7yYbTtxQ
Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, obývačky s kuchyňou (varná doska, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, digestor a práčka), spálňou a kúpeľňou s WC. Okná sú hliníkové. Orientovaný je na S. Byt sa predáva zariadený, vrátane zabudovanej klimatizácie. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie na -2. poschodí v podzemnej garáži za 19.000 eur. Je možné dokúpiť klietkovú pivnicu na 3. poschodí s rozmermi 2,49 m2 za 4.000 eur. Byt sa predáva kompletne zariadený, ako ho môžete vidieť na fotkách.

Apartmánový byt sa nachádza vo výškovej budove (22 nadzemných poschodí) a priamo v objekte je obchodné centrum Galéria Vienna Gate s potravinami, lekárňou, notárskou kanceláriou, pizzeriou a ďalšími službami a parkovaním pre zákazníkov obchodnej galérie. V tesnej blízkosti budovy sa nachádza železničná stanica Petržalka, ako aj kompletná občianska vybavenosť.

Mesačné náklady sú cca 150eur (energie + správca). Je možné ho financovať HÚ a zriadiť si v ňom trvalé bydlisko. V cene je zahrnutá provízia pre RK

Objekt je chránený 24h denne a v bytovom dome je zriadená vrátnica.

Fotky nehnuteľnosti

Maklér

Pavol Fázik

Pavol Fázik

Máte záujem o nehnuteľnosť? Zarezervujte sa na obhliadku